По всем вопросам участия в конференциях просим обращаться по адресу info@isg-konf.com, по вопросам участия в монографиях -mono@isg-konf.com.

Владленов Денис Андреевич
Клиент-менеджер «isg-konf.com»

Отзывы

Оценка 5,0

Thanks a lot to International Science Group for the given possibility to exchange scientific ideas.
PhD Raisa Kuzmenko

Раїса
Оценка 5,0

Бажаємо колективу International Science Group, який так несподіванно, але впевнено, з’явився в колі наукових видавців минулого року, щоб 2021 рік подарував багато приводів для радості і щасливих моментів. Нехай збудуться найзаповітніші бажання і в усіх справах Вас супроводжує вдача! Дякуємо ВАМ за всі радісні моменти, які Ви подарували нам у минулому році!
З повагою, доценти Тетяна Голінська, Людмила Петько

Людмила
Оценка 5,0

Дуже вдячна команді International Science Group

Нонна
Оценка 5,0

Щиро дякую команді професіоналів за оперативність, високий науковий рівень роботи, можливість публікації в різних країнах світу за доступною ціною.

Наталія
Оценка 5,0

Коли була надрукована моя наукова робота (а я її писала півроку) на конференції в Лондоні, я була просто безмежно щаслива. Книжку на 800 сторінок і сертифікат я, навіть, носила показати своїй бабусі. Вся моя родина була просто вражена і пишається, що я мала честь надрукуватися в такому шановному виданні. А в університеті нам, студентам, за наукову роботу також дають бонуси.

Анастасія Остапчук

Оставить отзыв


Отзывы о работе International Science Group показывают отклик широкой аудитории, они позволяют новым участникам международных научных конференций не бояться и подавать свои тезисы для участия в дистанционных конференциях.
Команда International Science Group будет рада услышать отзыв о своей работе, ведь все те письма благодарности, которые Вы отправляете нам после участия в международных конференциях, являются прямым доказательством высокого качества работы. В то же время мы всегда открыты к критике и самосовершенствованию, поэтому стараемся учитывать все Ваши пожелания и замечания.
Оставьте свой отзыв о работе с International Science Group в графе выше, мы будем рады услышать ваше мнение и опубликовать честный отзыв на своем сайте!

Scroll Up