Contacts

For all questions regarding participation:

Vladlenov Denys Andriiovych
Client manager "isg-konf.com"
Subscribe

Reviews

Rated 5 out of 5

Саламатсыздар ма? Сіздердің өте жылдам, әрі жауапты қызмет атқаратындықтарыңызға алғысым шексіз. Барлық ақпараттар нақты және өте түсінікті берілген. Көп рақмет СІЗДЕРГЕ!!!!

Зиба Абдуллакызы
Rated 5 out of 5

Виражаю подяку організаторам стажування. Лекції були змістовні, цікаві.

Олег
Rated 5 out of 5

Я проходив науково-педагогічне стажування на тему “Theoretical foundations of teaching in modern conditions” (04.02.21 -04.03.21), яке проводилось The University of Applied Sciences (ISMA), Рига, Латвія. Організатором з українського боку була компанія ISG. Вважаю, що такі стажування важливі з огляду на дві причини. Перша – формальна, яка полягає у вимогах нормативних документів щодо присвоєння вчених та науково-педагогічних звань, а також вимог керівництва вишів до викладачів щодо зайняття посад доцента та професора. Друга – реальна, яка стосується того, що не всі викладачі мали змогу і раніше відвідати очне стажування, а особливо в умовах обмежень мобільності, спричинених пандемією КОВІД. Тому такі стажування є певним компромісом, але і вони дають змогу отримати нові знання та досвід щодо новітніх європейських підходів організації дистанційного навчання, методів та прийомів викладання з використанням сучасних засобів віддаленого доступу, а також можливостей співробітництва як у галузі освітнього процесу, так і науково-технічного, в першу чергу з використанням інструментів ЄС. У підсумку, дякую команду ISG за надану можливість пройти стажування, за їх наснагу та потенціал, який дає змогу переборювати труднощі навіть у важких умовах пандемії та спричинених нею негативних моментів в економіці та інших сферах життя.

Микола Будник
Rated 5 out of 5

Вдячна команді International Science Group за організацію міжнародного стажування з ISMA у дистанційному режимі. Співробітники ISG оперативно відповідали на питання, що виникали в процесі навчання. Заздалегідь був надісланий розклад занять. Приємно, що викладачі ISMA Євгенія Дегтяр та Діана Змічеревська відповідали на всі листи. Сподіваюсь, що сертифікат, отриманий за результатами стажування, допоможе отримати вчене звання. Буду рекомендувати стажування своїм друзям та колегам. Бажаю команді International Science Group нових проєктів та подальших успіхів.

Avtushenko Iryna
Rated 5 out of 5

Наприкінці 2020р. переді мною постало питання необхідності проходження стажування за межами країни. Більше двох місяців я моніторила пропозиції і зупинилася на співпраці з International Science Group, чим дуже задоволена. Вже на етапі попередніх домовленостей мені надали детальну інформацію, відповіли на мої численні запитання, при чому комунікація здійснювалася в зручному для мене форматі електронного листування, зручно і швидко (на листи відповідали навіть у вихідні дні). Я проходила науково-педагогічне стажування на тему “Theoretical foundations of teaching in modern conditions” в період з 04.02.21р. по 04.03.21р. Фактичні витрати часу склали близько 6 годин лекційних занять (он-лайн формат) та виконання домашніх завдань. Були надані всі презентаційні матеріали лекторів (одразу після лекцій), які містили численні активні посилання – це дозволило самостійно детально дослідити найцікавішу інформацію з актуальної для мене тематики.
Я дуже вдячна команді International Science Group за чітку організацію, дбайливий супровід, уважність та терпимість. Із задоволенням рекомендувала Вас своїм колегам, адже переваги стажування з ISG беззаперечні!

Ірина Мельник

Leave feedback


Feedback on the work of the International Science Group shows the response of a wide audience as they allow new participants of international scientific conferences not to be afraid and submit their abstracts for participation in distance conferences.

The International Science Group team will be glad to hear feedback on their work, because all those letters of gratitude that you send us after participating in international conferences are direct evidence of the high quality of work. At the same time, we are always open to criticism and self-improvement, so we try to take into account all your wishes and comments.

Leave your feedback on working with the International Science Group in the box higher, we will be glad to hear your opinion and publish an honest review on our website!